57
28.01.2016

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
to karetka uderzyła w hondę, a nie odwrotnie, dlatego sprawca jest kierowca karetki. uderzenie było w środek osobówki, przecież kierowca hondy jak był na skrzyżowaniu nie mógł zniknąć, bo jedzie karetka.
(2016.01.28)
To nie wykitujesz na zawał tylko w wypadku drogowym...
acb (2016.01.28)
Pogotowie jest po to aby ratować życie a nie je odbierać. Smutne ale prawdziwe
(2016.01.28)

info

4  
  2
do opus - Co ty pie. .. lisz " że mógł uratować wisielca" jak on już wisiał kilka godzin, a poza tym jak by chciał żeby go ratować to by sie nie wieszał ale dobry takst " mógł uratować wisielca " sam sie ratuj opus
doopus (2016.01.28)

info

6  
  0
Winny się tłumaczy a kierowca karetki jest niestety winny
(2016.01.28)

info

6  
  4
Ja to bym wszystkich z Elbląga i okolic wysłał na powtórne egzaminy prawa jazdy, bo nawet w Wietnamie bardziej przestrzegają przepisów ruchu drogowego.
(2016.01.28)
Tak czytam te wasze komentarze i widzę że tu się wypowiadają sami eksperci. Ciekawi mnie tylko skąd macie taką ogromną wiedzę chyba z TVN albo z "na sygnale" większość z was niema pojęcia o tym jak stresująca jest praca kierowcy karetki, jak ta praca działa na psychikę, jaką ciąży na nim odpowiedzialność. Bardzo łatwo się pisze jakieś pierdolety siedząc przed kompem w kapciuszkach ale zamiast rzucać jakieś oskarżenia, osądzać radziłbym porozmawiać z kimś kto zna tą ciężką pracę. psychikę.ps. powinny być zablokowane komentarze pod takimi artykułami. Życzę komentującym włączyć myślenie.
W temacie (2016.01.28)
tez uważam ze to wina karetki nie ustąpiła pierwszeństwa w końcu miała czerwone światło poco tak jechać na łeb na szyje żeby wisielca ratować ??? żadnego bym nie ratował bo i tak się kiedyś powiesi jak ma takie skłonności a przez niego zginał nie winny człowiek który chciał żyć !!! kierowca karetki powinien mieć zatrzymane prawko i zakaz prowadzenia pojazdów uprzywilejowanych
szpika (2016.01.28)

info

6  
  4
Szanowna Redakcjo. Bardzo proszę o zamieszczanie prawdziwych fotografii przy artykułach. Sami piszecie, że karetka jechała ulicą 12-go Lutego w kierunku ul. hetmańskiej. Po zderzeniu z samochodem Honda Civic. .. .. ten zniszczony samochód znalazł się jakimś cudem za karetką pogotowia!? Przecież wasze zdjęcie ukazuje widok na wysokości sklepu Biedronka. Nie istnieją prawa fizyczne, aby auto marki Honda w jakiś metafizyczny sposób znalazł się w miejscu. .. .. gdzie wypadek nie mógł powstać! On miał miejsce na skrzyżowaniu, a nie przed nim.
obserwator21 (2016.01.28)

info

2  
  3
Skrzyzowanie jest dość rozległe, biorąc pod uwagę prędkość karetki pewnie jak Honda dojeżdzała do skrzyżowania to karetka była na wysokości Azali to jak ją mogl widzieć? Słyszeć pewnie słyszał ale zostało mu kilkanaście metrów aby opuścić skrzyżowanie. Dla mnie winny kierowca karetki, całkowicie.
Tijs (2016.01.28)

info

4  
  4