UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Czy już wcześniej nie pisałem że prawdopodobnie będzie wspòłwina? Po pierwsze bo to ostatnio "modne", po drugie przepisy ruchu drogowego są tak skonstruowane że można je interpretować na 100 sposobòw, po trzecie jeden przepis zaprzecza drugiemu a po 4 wspòłwina to mniej pracy dla dochodzeniòwki.
Jasiuu