UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
do broniących kierowcy z karetki: piszecie ze jak np. mnie będą kiedyś ratować to będę chciał aby wlasnie taki kierowca do mnie jechal? czy wy jesteście nienormalni? gdy będę potrzebowal pomocy to raczej będę chciał aby kierowca karetki do mnie dojechal, wogole dojechal. ten niestety swoja jazda raczej nie zdazyl uratować wisielca. jak to mowi przysłowie "spiesz się powoli" jazada bez trzymanki na pelnym gazie bez zwracania uwagi na innych uczestnikow ruchu konczy się wlasnie tak ze zabija się kogos nprzypadkowego i nie dojezdza się na miejsce wezwania do potrzebującego. dlatego nie chciałbym aby taki kierowca jechal udzielać mi pomocy bo moglbym przez niego wykitować ja i inne osoby postronne.
opus