UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A czy wy ustepujecie pierszestwa karetce jadacej na sygnale?Po co im ustępować?w razie kolizji powiesz ze jechal szybko i nie bedzie twoja wina.a to ze ktos przez ciebie nie otrzymał pomocy to przeciez nieważne! !!mial pecha tak? ???Super jest wasz tok myslenia!!!!
Hgdxcb