UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A czy wy ustepujecie pierszestwa karetce jadacej na sygnale?Po co im ustępować?w razie kolizji powiesz ze jechal szybko i nie bedzie twoja wina.a to ze ktos przez ciebie nie otrzymał pomocy to przeciez nieważne! !!mial pecha tak? ???Super jest wasz tok myslenia!!!!

Hgdxcb

Anuluj