UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czy już wcześniej nie pisałem że prawdopodobnie będzie wspòłwina? Po pierwsze bo to ostatnio "modne", po drugie przepisy ruchu drogowego są tak skonstruowane że można je interpretować na 100 sposobòw, po trzecie jeden przepis zaprzecza drugiemu a po 4 wspòłwina to mniej pracy dla dochodzeniòwki.

Jasiuu

Anuluj