51
04.01.2016

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
pomijając naukowca, który nie potrafi przecinka postawić to tak - jest analfabetyzm
(2016.01.05)

info

1  
  0
obiektywny11 - spiralę to ty wiesz gdzie możesz znaleźć haha - a co do miłości - owszem - do alkoholu
(2016.01.05)

info

0  
  0
Jak miała na imię ta dziewczyna ????
makkk (2016.01.05)
dajta mnie go, powiesze na haku rzeźnickim i otworze, wypatrosze jak świnioka
chryniu (2016.01.05)

info

1  
  1
Nie, to jest straszne, potworne te ewentualne 12 lat odsiadki. I za co, za to że ją szturnął nożem a ta nie miała nic innego do roboty jak umrzeć? Za takie coś można było by mu dać najwyżej 2 tygodnie kicia a po tygodniu warunkowo zwolnić. TO WŁAŚNIE BYŁA BY TEŻ OKRUTNA KARA, ALE PRZYNAJMNIEJ SPRAWIEDLIWA - NIEPRAWDAŻ?
emes (2016.01.06)

info

1  
  0
Za ZABÓJSTWO grozi mu od 2 lat do 12???? Albo doszło do pomyłki w artykule albo to są jakieś mało śmieszne żarty. Bo chyba okolicznością łagodzącą nie jest to, że kobieta nie zmarła od razu tylko po reanimacji? Rany Boskie gdzie my żyjemy.
Tragedia (2016.01.06)

info

1  
  0
Chłopak zgłodniał robił kanapki a ta wlazła przez przypadek na ten nóż zdaża się jeszcze tym bardziej pod wpływem";)Głupia cxpa dobrze wiedziała jaki jest każdy kto go znał wiedział to po jaki ch. j z nim była sam też nielepsza za gupote trzeba nieraz wysoką cene zapłacić.
jexactopatrzmynasiebie!!! (2016.01.06)

info

3  
  0
tak tyłem plecami się nadziała - i tacy chodzą do wyborów wybierają oszołomów a tekstu ze zrozumieniem przeczytać nie umieją - nic dziwnego że się teraz wyrabia co wyrabia
(2016.01.06)

info

1  
  0
To ten dziki z jaru zabil swoja żone ktos to wie to pijak i pewnie cpun szkoda tylko ich coreczki
(2016.01.07)

info

0  
  0
Tomasz m morderca szymona 1, 5 rocznego dostał 5 lat takie wyroki daja w elblągu bronia morderców.
elblągmena spett (2016.01.12)

info

0  
  0