UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

co do karetki - to żeś odkrył Amerykę - a co do zdarzenia - typ za późno zadzwonił po pogotowie - gdyby jeszcze to zrobił od razu może by wyszła z tego - ale on to zrobił dopiero jak dotarło do niego co się stało - ale powiem wam jedno - może i dobrze że tak się stało - bo nawet jakby wyszła z tego a jego by wsadzili to ona sama rady by sobie nie dała - nie miała nikogo żadnej rodziny która mogłaby jej pomóc - sama z dzieckiem - nie ma szans - to on jakoś trzymał to mieszkanie w ryzach - a że pili cóż - chociaż się z tym nie ukrywali jak inni

pork