A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Pytam się gdzie byli rodzice bo trójka z Was to śmierdzące małolaty i obowiązkiem Waszych rodziców jest opieka i wychowanie. Natomiast jeśli sobie nie radzą z wychowaniem Was to obowiązki te może przejąć niebawem Sąd Rodzinny.
Ty Gosciu stul swój fryzjerski patologiczny język i weź się za oranie Pola
Gimbaza atakuje.
Ha nic nowego. wcześniej czy później i tak ich zamkną.
Kilka dni temu skradziono mi łogiera. Bolek oddajcie mi konia!!!!
Przecież tam nie było Mariusza on był z dziewczyną w domu, Ą Maciej spał co za głupoty wy piszecie tutaj chcecie kogoś wrobic bo nudzi wam się i szukacie kozłów ofiarnym!!!wy to dopiero patola jesteście
Ciekawe za co chłopcy niewinni acwg się do nich przy. .. .. pier. .. .da. .. lacie
No tak chłopcy niewinni ojoj łby wam poukręcaja ale to też będą nie oni. Ale jakie informacje jeden z dziewczyną drugi grzecznie w domu i Krzys to napewno lekcje odrabial a to były sobowtory. A tak wogole to pewnie nie było żadnego wtargniecia i pobicia to tylko media sobie to dla frajdy napisali wy tępe strzały zryte baniaki jesteście i tyle. Cholera przyzwolenie dajecie sami na taką huliganke wiec się nie zdziwcie jak kiedyś was poczestuja. siekierka pokrecency
Pozamykac bez przepustek warunkowego niech zgnija w pierdlu
Masz racje HE trzeba tępić frajerstwo