35
20.09.2015

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Pytam się gdzie byli rodzice bo trójka z Was to śmierdzące małolaty i obowiązkiem Waszych rodziców jest opieka i wychowanie. Natomiast jeśli sobie nie radzą z wychowaniem Was to obowiązki te może przejąć niebawem Sąd Rodzinny.
(2015.09.22)

info

0  
  0
Ty Gosciu stul swój fryzjerski patologiczny język i weź się za oranie Pola
ha (2015.09.22)
Gimbaza atakuje.
(2015.09.22)

info

0  
  0
Ha nic nowego. wcześniej czy później i tak ich zamkną.
Bratnia dusza (2015.09.22)

info

0  
  0
Kilka dni temu skradziono mi łogiera. Bolek oddajcie mi konia!!!!
Władek z Celiną (2015.09.22)

info

0  
  0
Przecież tam nie było Mariusza on był z dziewczyną w domu, Ą Maciej spał co za głupoty wy piszecie tutaj chcecie kogoś wrobic bo nudzi wam się i szukacie kozłów ofiarnym!!!wy to dopiero patola jesteście
Gośc (2015.09.28)
Ciekawe za co chłopcy niewinni acwg się do nich przy. .. .. pier. .. .da. .. lacie
jwf (2015.09.28)

info

0  
  0
No tak chłopcy niewinni ojoj łby wam poukręcaja ale to też będą nie oni. Ale jakie informacje jeden z dziewczyną drugi grzecznie w domu i Krzys to napewno lekcje odrabial a to były sobowtory. A tak wogole to pewnie nie było żadnego wtargniecia i pobicia to tylko media sobie to dla frajdy napisali wy tępe strzały zryte baniaki jesteście i tyle. Cholera przyzwolenie dajecie sami na taką huliganke wiec się nie zdziwcie jak kiedyś was poczestuja. siekierka pokrecency
Jasne (2015.09.30)
Pozamykac bez przepustek warunkowego niech zgnija w pierdlu
Za (2015.09.30)

info

0  
  0
Masz racje HE trzeba tępić frajerstwo
hajs (2015.12.14)