A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Najwyższy czas zająć się patologią w śród młodzieży w Chojnowie.
Do tego małolata powinien jeszcze dołączyć Bartek, Maciek i Mariusz i Chojnowo oczyszczone z patologii
szacun młody. rosną z niego ludzie
Ludzie to z nich będą ale. .. .się śmieli. Co z resztą już to robią.
Dlaczego zatrzymali tylko jednego? Z resztą towarzystwa też powinni zrobić porządek.
A ja się pytam. Gdzie byli ich rodzice ?Sieroty?
Wy ku....wa sami jesteście jak patola nie wiecie a piszecie głupoty nie macie zielonego pojęcia o niczym !!! Widać fryzjerstwo się tępi! !! A frajerow trzeba tepić
Ty Gość nie interesuj się gdzieś byli . Bo na pewno nie U ciebie na patologi byli tam gdzie ciebie nie było
Do ha.
Prawdopodobnie jesteś jednym z tej czwórki cwaniaczków co nie ma nic do roboty i tylko ćpacie, pijecie i robicie burdy. Z tego co słychać to i Wy dołączycie do Frędzla.
Ty Gość nie interesuj się gdzieś byli . Bo na pewno nie U ciebie na patologi byli tam gdzie ciebie nie było