UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pytam się gdzie byli rodzice bo trójka z Was to śmierdzące małolaty i obowiązkiem Waszych rodziców jest opieka i wychowanie. Natomiast jeśli sobie nie radzą z wychowaniem Was to obowiązki te może przejąć niebawem Sąd Rodzinny.


Anuluj