Wybrany wątek opinii

Przecież tam nie było Mariusza on był z dziewczyną w domu, Ą Maciej spał co za głupoty wy piszecie tutaj chcecie kogoś wrobic bo nudzi wam się i szukacie kozłów ofiarnym!!!wy to dopiero patola jesteście
Gośc (2015.09.28)
No tak chłopcy niewinni ojoj łby wam poukręcaja ale to też będą nie oni. Ale jakie informacje jeden z dziewczyną drugi grzecznie w domu i Krzys to napewno lekcje odrabial a to były sobowtory. A tak wogole to pewnie nie było żadnego wtargniecia i pobicia to tylko media sobie to dla frajdy napisali wy tępe strzały zryte baniaki jesteście i tyle. Cholera przyzwolenie dajecie sami na taką huliganke wiec się nie zdziwcie jak kiedyś was poczestuja. siekierka pokrecency
Jasne (2015.09.30)
Powrót do komentarzy