UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przecież tam nie było Mariusza on był z dziewczyną w domu, Ą Maciej spał co za głupoty wy piszecie tutaj chcecie kogoś wrobic bo nudzi wam się i szukacie kozłów ofiarnym!!!wy to dopiero patola jesteście
Gośc
Przecież tam nie było Mariusza on był z dziewczyną w domu, Ą Maciej spał co za głupoty wy piszecie tutaj chcecie kogoś wrobic bo nudzi wam się i szukacie kozłów ofiarnym!!!wy to dopiero patola jesteście
Gośc