UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przecież tam nie było Mariusza on był z dziewczyną w domu, Ą Maciej spał co za głupoty wy piszecie tutaj chcecie kogoś wrobic bo nudzi wam się i szukacie kozłów ofiarnym!!!wy to dopiero patola jesteście

Gośc

Anuluj