UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No tak chłopcy niewinni ojoj łby wam poukręcaja ale to też będą nie oni. Ale jakie informacje jeden z dziewczyną drugi grzecznie w domu i Krzys to napewno lekcje odrabial a to były sobowtory. A tak wogole to pewnie nie było żadnego wtargniecia i pobicia to tylko media sobie to dla frajdy napisali wy tępe strzały zryte baniaki jesteście i tyle. Cholera przyzwolenie dajecie sami na taką huliganke wiec się nie zdziwcie jak kiedyś was poczestuja. siekierka pokrecency

Jasne

Anuluj