Tolkmicko. Naruszenie domowego miru

35
20.09.2015
Tolkmicko. Naruszenie domowego miru
16-letni Krzysztof B. został zatrzymany przez wezwanych na interwencje policjantów. Chłopak wdarł się w nocy do cudzego domu, najprawdopodobniej po to, aby zastraszyć swojego rówieśnika. Wykorzystał pozostawione na noc otwarte drzwi prowadzące do mieszkania. 16-latek trafił do Policyjnej Izby Dziecka w Gdańsku. Teraz odpowie za swój czyn przed sądem rodzinnym.
Zdarzenie miało miejsce na terenie gminy Tolkmicko. Tam, około północy do jednego z domów, podczas snu domowników, wdarł się 16-letni Krzysztof B. Chłopak chciał najprawdopodobniej zastraszyć mieszkającego tam swojego rówieśnika. Po wejściu do mieszkania znalazł jego pokój, a następnie zadał mu kilka uderzeń. 16-latek został zatrzymany przez obudzonych mieszkańców, a na miejsce wezwano policyjny patrol. Jak się okazało Krzysztof B. był pijany. Badanie alkotestem wykazało u niego 2,12 promila alkoholu w organizmie. Chłopak trafił do Policyjnej Izby Dziecka w Gdańsku. Gdy wytrzeźwieje odpowie za swoje dokonania. O karze dla niego zdecyduje sąd rodzinny.
   
podkom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
To tam w nocy drzwi się nie zamyka na klucz?!?!
elblondyn (2015.09.20)
W tolkmicku nikt nie pije !
Pizza (2015.09.20)

info

1  
  1
Do izby dziecka. .do wiezienia z wlamywaczem, przestepca i alkoholikiem. .. albo najlepiej do gazu. ..
ziggi (2015.09.20)

info

8  
  2
ty zj. .ie niewiesz o co chodzi a już hejtujesz
(2015.09.20)
zj. .. .. b to cie zrobil
ziiiggi (2015.09.20)

info

1  
  0
Panie Nowacki nie jesteś pan konsekwentny w tym co piszesz. "16-latek został zatrzymany przez obudzonych mieszkańców, a na miejsce wezwano policyjny patrol" a wcześniej "16-letni Krzysztof B. został zatrzymany przez wezwanych na interwencje policjantów. " To w końcu kto go zatrzymał?
(2015.09.20)

info

3  
  1
Tego można się było spodziewać.
(2015.09.20)

info

1  
  0
Może w końcu Krzysiu weźmie się za naukę lub jakąkolwiek pracę a nie papieros, wóda i ćpanie.
(2015.09.20)
Mam nadzieję że ta pozostała trójka dołączy do wspólnika
(2015.09.20)

info

2  
  0
było czterech a przyjechali po jednego
(2015.09.20)