A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Granda nasi sędziowie chyba robią nam wstyd na całą polskę za co im się płaci. Najpierw wyrok z elbląskimi ratownikami o gwałt tłumaczki wyro smieszny udezająco narażenie młodej dziewczyny teraz wyrok aż się nuż otwiera jeszcze im sąd wybudują brak słów poprostu kpina i granda
Mam nadzieje że w więzieniu wyznaczą mu odpowiednia karę, połamią ręce, nogi i zrobią to co on temu dziecku!!!!
Gdzie ci sedziowie widza tu kare sprawiedliwa, jestem ciekawa jak ich dziecku ktos by zrobil taka krzywde. Jaki wyrok by wtedy zapadl? W wiezieniu powinien zaznac sprawiedliwosci. I mam nadzieje ze tam otrzyma sprawiedliwy wyrok. To powinna byc " K S"
9 lat więzienia za zgwałcenie ośmiomiesięcznej Gabrysi i narażenie jej na niebezpieczeństwo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu - to kara, jaką wymierzył elbląski sąd 37-letniemu Jackowi Sz. Mężczyzna i jego żona opiekowali się córeczką krewnej. Jak ustalili śledczy, Jacek Sz. dopuścił się ohydnych czynów wielokrotnie, przez dwa tygodnie. Jego żona, Teresa, nie pomogła małej Gabrysi, za co również została ukarana.
Wysterylizować i do roboty dożywotnie bez możliwości skrócenia wyroku. Niech pracuje na szpitale dziecięce.
Taki mamy kodeks karny wiec takie z niego kary. To nie sędzia za mało dał. To prawo za mało za coś takiego przewiduje.
Nasuwa się tylko jedna myśl. Przywrócić karę śmierci dla zwyrodnialcow.
Nie " wujek zgwałcił" tylko " zwyrodnialec wielokrotnie gwalcil przez kilka tygodni i łamał rączki i nóżki niemowlaków za zezwoleniem cioci" Kara śmierci to mało dla takiego śmiecia.
Straż miejska dostanie segwaye po 30000 sztuka. To na to idą nasze pieniądze? Puścić ich pieszo albo najlepiej zwolnić. Jak ktoś źle zaparkuje to blokada i mandat ale jak idzie koksu z rotwailerem bez kaganca i sra na chodniku to udają ze nie widzą.
Kara śmierci dla zwyrodnialcow.
nie za dużo dostał? hahaha śmieszne są nasze sądy. Gdyby takiemu sędziemu odbyt jakis gnój rozwalił to zobaczyłby jak to fajowsko!!!!!