UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

jesli sad wierzyl, ze ona nic nie widziala i nie wiedziala to taki sad to dupa. .. .a kto to dziecko 8miesieczne przewijal? przeciez to widac, ze porozrywal takie dzieciatko. .. ilez to dziecko musialo wycierpiec, bol nie do opisania i pewnie placzu konca nie bylo. Jak mozna tak kogos skrzywdzic?zwlaszcza niewinne i bezbronne dziecko?


Anuluj