UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jestem oburzona takim wyrokiem. Szanowni Państwo musimy wystąpić w obronie Tej dziewczynki , to bezbronne maleństwo nie stanie w Swojej obronie. Nie może liczyć na wsparcie bliskich bo ją zawiedli a tak naprawdę to ich nie ma. Wesprzyj my To niewinne Maleństwo bo jedynie w Nas nadzieja, że nie pozwolimy jej tak dalej krzywdzić.

oburzona

Anuluj