UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jestem oburzona takim wyrokiem. Szanowni Państwo musimy wystąpić w obronie Tej dziewczynki , to bezbronne maleństwo nie stanie w Swojej obronie. Nie może liczyć na wsparcie bliskich bo ją zawiedli a tak naprawdę to ich nie ma. Wesprzyj my To niewinne Maleństwo bo jedynie w Nas nadzieja, że nie pozwolimy jej tak dalej krzywdzić.

oburzona