UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To jakiś kpina oni prosili o wyrok co się dzieje w Elblągu w wodzie to przechodzi ludzkie pojęcie najpierw wyrok dla ratowników który uderzył w dziewczynę teraz wyrok sądu dla wujka Gabrysi trzeba coś z tym zrobić po co ten sąd pozwalniac tych sędziów po wstyd na całą Polskę

ania nana