UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Co do tematu motocyklistów, nie pozdrawiam tych nie myślących i nie znających przepisów, którzy wyprzedzają z prawej strony. P. S. Ulica dwukierunkowa, po 1 pasie w każdą stronę.

fgh

Anuluj