UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Co do tematu motocyklistów, nie pozdrawiam tych nie myślących i nie znających przepisów, którzy wyprzedzają z prawej strony. P. S. Ulica dwukierunkowa, po 1 pasie w każdą stronę.
fgh
Co do tematu motocyklistów, nie pozdrawiam tych nie myślących i nie znających przepisów, którzy wyprzedzają z prawej strony. P. S. Ulica dwukierunkowa, po 1 pasie w każdą stronę.
fgh