UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Za to kierowcy "puszek" są w 100% bez winy i nie powodują wypadków;) Nie rozumiem takich durnych komentarzy.
P@blos
Za to kierowcy "puszek" są w 100% bez winy i nie powodują wypadków;) Nie rozumiem takich durnych komentarzy.
P@blos