A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Policja ma nowy taryfikator mandatow i jak widac skutecznie sciaga z mieszkancow Elblaga haracz, tym bardziej jak juz wiedza ze pracujesz za granica. W takim wypadku za ugode z policja mozesz uslyszec 5000zl za to ze jechales spokojnie po Elblagu. Ten artykul to farsa i jedno wielkie klamstwo nic poza faktem ze policjant nie na sluzbie tylko w dniu wolnym od pracy zabiera prawo jazdy na podstawien swojej opowiesci, ktora sam jedne widzial
"Gliniarz po Służbie". Mordechaj i Rigby ze Zwyczajnego Serialu (Regular Show) na Cartoon Network oglądali taki serial w TV. Gliniarz po Służbie używał Kawowego Kopaniaka do walki z przestępcami. Fajnie, że kreskówki są prawdziwe
no dlaczego nie napisza o zawieszonym funkcjonariuszu z pionu kryminalnego funkcjonariusz sebastian sz. oskarzony za znecanie fizyczne i psychiczne ponizanie i natarczywe dotykanie miejsc intymnych np. kr, eglem do gry sprawa w toku juz 3 miesiac
Pryczek ma racje lisek bedzie swiadkiem bo widziall cale zajscie a ta nasza policja biedna nie przepala cisnienia ile nasze elbladzkie chlopaki maja kasy
Dobrze ze tym samochodem nie jechal kacper bo policjancik zrobil kupe w gacie ze strachu
Sorry taki mamy klimat
Kiedys jak marcinek wroci to sie na bank spotkaja a jak on bedzie nacpany to finall bedzie jeden...
Mielonka mielonka mielonka
Brawo pryku jestes wielki
ma pyatnie ile kuba Sawicki dostaje za donos o takiej sensacji bo widomo chyba że za darmo tego nie robi
Mam pytanie czy pirat nie miał zębów i miał drewnianą nogę?W takim przypadku złapał inwalidę?