UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Policja ma nowy taryfikator mandatow i jak widac skutecznie sciaga z mieszkancow Elblaga haracz, tym bardziej jak juz wiedza ze pracujesz za granica. W takim wypadku za ugode z policja mozesz uslyszec 5000zl za to ze jechales spokojnie po Elblagu. Ten artykul to farsa i jedno wielkie klamstwo nic poza faktem ze policjant nie na sluzbie tylko w dniu wolnym od pracy zabiera prawo jazdy na podstawien swojej opowiesci, ktora sam jedne widzial

Policjantczybandyta?