UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pryczek ma racje lisek bedzie swiadkiem bo widziall cale zajscie a ta nasza policja biedna nie przepala cisnienia ile nasze elbladzkie chlopaki maja kasy

googel

Anuluj