UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pryczek ma racje lisek bedzie swiadkiem bo widziall cale zajscie a ta nasza policja biedna nie przepala cisnienia ile nasze elbladzkie chlopaki maja kasy
googel
Pryczek ma racje lisek bedzie swiadkiem bo widziall cale zajscie a ta nasza policja biedna nie przepala cisnienia ile nasze elbladzkie chlopaki maja kasy
googel