UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Policja ma nowy taryfikator mandatow i jak widac skutecznie sciaga z mieszkancow Elblaga haracz, tym bardziej jak juz wiedza ze pracujesz za granica. W takim wypadku za ugode z policja mozesz uslyszec 5000zl za to ze jechales spokojnie po Elblagu. Ten artykul to farsa i jedno wielkie klamstwo nic poza faktem ze policjant nie na sluzbie tylko w dniu wolnym od pracy zabiera prawo jazdy na podstawien swojej opowiesci, ktora sam jedne widzial
Policjantczybandyta?