Policjant po służbie zatrzymał pirata drogowego
fot. nadesłana
Funkcjonariusz elbląskiej drogówki zatrzymał wczoraj po służbie 32-letniego kierowcę seata toledo, który o mały włos nie doprowadził do tragedii wyprzedzając na przejściu dla pieszych. Pięciu przechodniów musiało dosłownie uciekać z pasów żeby nie doszło do wypadku. Pirat drogowy stracił prawo jazdy, a jego sprawa trafiła do sądu.