A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
a czy pirat miał drewnianą nogę i braki w uzębieniu?
tylko 5000 a czemu nie zabrali auta i zlicytowali???
Dorosły, NORMALNY człowiek nie pisze takich chamskich komentarzy. Pamiętajcie Państwo.
A może by tak zainteresować policję wyścigami motocyklowymi odbywającymi się wieczorami na Dąbka, Ogólnej i Modrzewinie?
Policjant po służbie wciąż jest policjantem i to nie jest ważne czy w danym momencie jest w pracy. Ma takie same uprawnienia przed służbą jak i po służbie.