25
29.05.2015

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
a czy pirat miał drewnianą nogę i braki w uzębieniu?
(2015.05.31)

info

1  
  0
tylko 5000 a czemu nie zabrali auta i zlicytowali???
eees (2015.05.31)

info

1  
  0
Dorosły, NORMALNY człowiek nie pisze takich chamskich komentarzy. Pamiętajcie Państwo.
(2015.06.01)

info

1  
  1
A może by tak zainteresować policję wyścigami motocyklowymi odbywającymi się wieczorami na Dąbka, Ogólnej i Modrzewinie?
sceptyk (2015.06.01)

info

2  
  0
Policjant po służbie wciąż jest policjantem i to nie jest ważne czy w danym momencie jest w pracy. Ma takie same uprawnienia przed służbą jak i po służbie.
ksamol (2015.06.02)