UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Hejtujecie jak dzieci. Lata temu robil rewelacyjne pizze w pewnej pizzerii. Zawsze byl mily, pogawedka itp odrazu skreslacie bo cos mu odbiło. Ludzie nie kazdy jest idealny i popelnia błedy. Nie pucha tylko leczenie, przez jakis czas i chłop wyjdzie moze ogarnie . Po co skreslacie od tak. Hejty go nie znają a tmbul zawsze spoko.jest wporzadku. Musialo cos odbic w psychoce i tyke. Zaklad psych. I moze wyjdze na prosta. Pamiętam go jako milego i spokojnego człowieka. Pozdrawiam
dawny konsument jego wyrobów.