UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jakie to niewiniątko- zamknęli do pudła za uderzenie gazeta a na to oko już nie widziała to po co jej to oko. trzeba dac odszkodowanie120tys i wypościć na wolność. -to zdania jego kumpli. Ja uważam po co trzymać takiego takiego typa w areszcie -Dowody sa jasne. Sprawa - 15 lat kamieniołomów, praca po 12 godz, czerstwy chleb i czarna lura. Takie typy nie zasługują na wyrozumiałość i litość.
obywElbl