A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Przecież on tylko kobiecie oko wybił i kark skręcić chciał. Nie wiem w ogóle o co sprawa grzeczny psychopata niech z wolnej stopy odpowiada i drugie oko kobiecie wytłucze i tym razem dobrze skręci kark. Nie ma świadka nie ma sprawy. Sąd w Elblągu kpina z wymiaru sprawiedliwości. .. .
Tu nie chodzi o państwowe pieniądze wiec sprawa jest błacha;) Spróbuj oszukać skarbówkę na kilka złotych to zgnijesz w pierdlu;)
OHH jejku jaki on pokrzywdzony. To, że sobie trochę posiedzi nic mu nie zrobi, a kobieta, którą pobił do końca życia będzie bez oka oraz będzie odczuwać skutki pobicia
poprzewracało sie w głowie zażalenie składa haha masakra poprostu kule w łeb i po sprawie śmieciu
Media podały że TYP wyszedł na przerwe w związku uprawomocnienia się. .. .wyroku skazującego na odsiadkę i ZAMORDOWAŁ żonę. Rzecznik sądu tłumaczył się że coś zawiodło, te coś to niefunkcjonalne Państwo w Państwie, wielmożna władzo,
No co za bezczelny typ! Dawniej po czymś takim to sam by prosił aby go nie wypuszczali bo na mieście ludzie by mu żyć nie dali. A dzisiaj. .. .co za czasy. .. .
Uff, całe szczęście że tylko z aresztu chce wyjść, a jakby napisał że wcale nie chce być karany?Pomyslcie sami, chłopak aż taki zły nie jest.
ludzie on może być nie winny to mój sąsiad
jak poprosi o kaucję i to nasze chłopaki za niego wpłacą nawet 200tyś
Chlopaczyna jest niewinny. Przecierz to ta dziewczyna to sama sobie to zrobila. A wszystkim sie wydaje ze to ten biedny chlopaczyna. WOLNOSC DLA GASIORA !!!