57
27.05.2015

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Przecież on tylko kobiecie oko wybił i kark skręcić chciał. Nie wiem w ogóle o co sprawa grzeczny psychopata niech z wolnej stopy odpowiada i drugie oko kobiecie wytłucze i tym razem dobrze skręci kark. Nie ma świadka nie ma sprawy. Sąd w Elblągu kpina z wymiaru sprawiedliwości. .. .
Małykazio (2015.05.27)

info

25  
  1
Tu nie chodzi o państwowe pieniądze wiec sprawa jest błacha;) Spróbuj oszukać skarbówkę na kilka złotych to zgnijesz w pierdlu;)
abco (2015.05.27)

info

11  
  3
OHH jejku jaki on pokrzywdzony. To, że sobie trochę posiedzi nic mu nie zrobi, a kobieta, którą pobił do końca życia będzie bez oka oraz będzie odczuwać skutki pobicia
(2015.05.27)
poprzewracało sie w głowie zażalenie składa haha masakra poprostu kule w łeb i po sprawie śmieciu
polakkk (2015.05.27)

info

15  
  0
Media podały że TYP wyszedł na przerwe w związku uprawomocnienia się. .. .wyroku skazującego na odsiadkę i ZAMORDOWAŁ żonę. Rzecznik sądu tłumaczył się że coś zawiodło, te coś to niefunkcjonalne Państwo w Państwie, wielmożna władzo,
czasnarefleksje (2015.05.27)

info

11  
  0
No co za bezczelny typ! Dawniej po czymś takim to sam by prosił aby go nie wypuszczali bo na mieście ludzie by mu żyć nie dali. A dzisiaj. .. .co za czasy. .. .
(2015.05.27)

info

10  
  0
Uff, całe szczęście że tylko z aresztu chce wyjść, a jakby napisał że wcale nie chce być karany?Pomyslcie sami, chłopak aż taki zły nie jest.
(2015.05.27)

info

3  
  1
ludzie on może być nie winny to mój sąsiad
joolk (2015.05.27)

info

2  
  8
jak poprosi o kaucję i to nasze chłopaki za niego wpłacą nawet 200tyś
eees (2015.05.27)

info

5  
  0
Chlopaczyna jest niewinny. Przecierz to ta dziewczyna to sama sobie to zrobila. A wszystkim sie wydaje ze to ten biedny chlopaczyna. WOLNOSC DLA GASIORA !!!
adamuk (2015.05.27)

info

5  
  7