89
19.05.2015

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
chyba to towarzystwo to pisowi. .. .. a swoją droga to skąd facio nigdzie nie pracujący ma 4x dochodów rocznych zwykłego człowieka (4 lata paracy)?
(2015.05.19)

info

6  
  2
Hehe ładnie się bawi, może i ja zacznę lać po głowach podatników i emerytów a później jakoś to będzie przecież żyjemy w kraju skorupowanym
(2015.05.19)
Wstawi się;) bo 200 tys przepadnie !
Sync (2015.05.19)
czegoś tu nie rozumiem, on jest dłużny 200tys zł czy pozbawienia wolności? bo to jest różnica. Jak bardzo nielegalne są te pieniądze?
Gall (2015.05.19)
Komu te 200 tys. potrzebne ? tyle to w Meksyku na dz. .. .i wydaje sąd prok. dostali na swoje samochody na paliwo a on ma spokoj, logika a co ma PO czy PIS do tego ? W 97 byl PIS zrobil cos ? tak nabral kasy w kieszenie po pisie weszlo PO nabralo kasy teraz znow pis aby zarobilo - ludzie wy myslicie czy tylko dzien dzisiejszy widzicie? I pis i po nabralo w kieszenie my jako szaraki mozemy popisac pogadac a oni domki samochody, ziemie rodziny poustawiane, a teraz taki pisowiec dal pajaca od siebie, bo sam stanac przed ludzmi nie chce bo brat padl przez ruskich bo benda gadali ze na tym sie buja, a w prawdzie i tak kaczor bedzie robil swoje jak mu sie uda dostac do wladzy. PO to samo jedni i ci sami zlodzieje, dac kumatemu klucz, ludzi z wiochy polska wygonic nasrac i zamknąc wrota aby juz nikt nie otwieral a ruskie sadzic co sie da aby bylo co w morde wsadzic.
wtemacie (2015.05.19)
czego nie mozna zrozumiec- dał 200tys. i jest ok dłużny jest pare razy tyle, ale sąd prokuratura zobaczyla zera i sie oczy czyms zarosly, a pozbawienie wolnosci o czym mowa, kupi se wolnosc jak kazdy kto ma moze kupic sobie proste w tym kraju.
wtemacie (2015.05.19)
sprzedawczyki za hajs kupe z pod siebie by zjedli co to jest do holery, kpina jakaś
joolk (2015.05.19)

info

5  
  2
ma kolegów oni zawsze za niego zapłacą, jego wspólnicy mają tyle kasy że mogą kupić cały elbląg
thuglajf (2015.05.19)
wpłaci 200tyś i przemielą jeszcze dwie kolejne osoby
killermilonka (2015.05.19)

info

4  
  2
Mam nadzieje że Ciupaga zrobi z nim porządek. Bo powinno się go zutylizować
(2015.05.19)

info

5  
  1