A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
chyba to towarzystwo to pisowi. .. .. a swoją droga to skąd facio nigdzie nie pracujący ma 4x dochodów rocznych zwykłego człowieka (4 lata paracy)?
Hehe ładnie się bawi, może i ja zacznę lać po głowach podatników i emerytów a później jakoś to będzie przecież żyjemy w kraju skorupowanym
Wstawi się;) bo 200 tys przepadnie !
czegoś tu nie rozumiem, on jest dłużny 200tys zł czy pozbawienia wolności? bo to jest różnica. Jak bardzo nielegalne są te pieniądze?
Komu te 200 tys. potrzebne ? tyle to w Meksyku na dz. .. .i wydaje sąd prok. dostali na swoje samochody na paliwo a on ma spokoj, logika a co ma PO czy PIS do tego ? W 97 byl PIS zrobil cos ? tak nabral kasy w kieszenie po pisie weszlo PO nabralo kasy teraz znow pis aby zarobilo - ludzie wy myslicie czy tylko dzien dzisiejszy widzicie? I pis i po nabralo w kieszenie my jako szaraki mozemy popisac pogadac a oni domki samochody, ziemie rodziny poustawiane, a teraz taki pisowiec dal pajaca od siebie, bo sam stanac przed ludzmi nie chce bo brat padl przez ruskich bo benda gadali ze na tym sie buja, a w prawdzie i tak kaczor bedzie robil swoje jak mu sie uda dostac do wladzy. PO to samo jedni i ci sami zlodzieje, dac kumatemu klucz, ludzi z wiochy polska wygonic nasrac i zamknąc wrota aby juz nikt nie otwieral a ruskie sadzic co sie da aby bylo co w morde wsadzic.
czego nie mozna zrozumiec- dał 200tys. i jest ok dłużny jest pare razy tyle, ale sąd prokuratura zobaczyla zera i sie oczy czyms zarosly, a pozbawienie wolnosci o czym mowa, kupi se wolnosc jak kazdy kto ma moze kupic sobie proste w tym kraju.
sprzedawczyki za hajs kupe z pod siebie by zjedli co to jest do holery, kpina jakaś
ma kolegów oni zawsze za niego zapłacą, jego wspólnicy mają tyle kasy że mogą kupić cały elbląg
wpłaci 200tyś i przemielą jeszcze dwie kolejne osoby
Mam nadzieje że Ciupaga zrobi z nim porządek. Bo powinno się go zutylizować