Wybrany wątek opinii
idę o zakład, że się nie stawi
Do moderacji
Odpowiedz
15
2
Wstawi się;) bo 200 tys przepadnie !
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
Komu te 200 tys. potrzebne ? tyle to w Meksyku na dz. .. .i wydaje sąd prok. dostali na swoje samochody na paliwo a on ma spokoj, logika a co ma PO czy PIS do tego ? W 97 byl PIS zrobil cos ? tak nabral kasy w kieszenie po pisie weszlo PO nabralo kasy teraz znow pis aby zarobilo - ludzie wy myslicie czy tylko dzien dzisiejszy widzicie? I pis i po nabralo w kieszenie my jako szaraki mozemy popisac pogadac a oni domki samochody, ziemie rodziny poustawiane, a teraz taki pisowiec dal pajaca od siebie, bo sam stanac przed ludzmi nie chce bo brat padl przez ruskich bo benda gadali ze na tym sie buja, a w prawdzie i tak kaczor bedzie robil swoje jak mu sie uda dostac do wladzy. PO to samo jedni i ci sami zlodzieje, dac kumatemu klucz, ludzi z wiochy polska wygonic nasrac i zamknąc wrota aby juz nikt nie otwieral a ruskie sadzic co sie da aby bylo co w morde wsadzic.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0