A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Robak mu dał bo taki biedny jest
Idę glosować w niedziele na P dudę moze polepszy cos w tej Polsce heheh szok co się wyrabia Ludzie dajcie żyć, Lusia
braaawooooo kacper gora masz leb i ch. .. to kombinuj bracie. .. a nie piszecie jakies pierdoly wezcie sie za siebie lepiej ludzie
póki płaci jest nietykalny
Zniknął, czyli złamał zasadę przerwy w odbywaniu kary, inaczej, nadużył zaufania Sądu. W takim przypadku nie ma mowy o wyznaczaniu kaucji, a biorąc pod uwagę wymiar kary i szkodliwość czynu zasadne i jedyne w atkiej sytuacji jest zastosowanie t a. No chyba, że kacer jak inni elbląscy, ,mafiozi" właśnie przedłużył umowę o pracę z organami ścigania i zajął się pomocą w wyłapywaniu swoich byłych kolesi.
chyba zacznę kraść- będzie kasa na ewentualną wpłatę. Widać nasz wymiar jest łasy na coś takiego.
Pietrek masz sto procent racji. PRZECIEŻ TO NORMA.
Ale jak Trafia KAsa do Sadu to Skarbowy NArazie moze skoczyc.
MAJA NAPEWNO kontrakty Z Kp
Brawo dla sądu i prokuratury, maja 200tys i Kacpra na sprawie, a jakby sie nie zgodzili, nie mieli by nic