89
19.05.2015

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Robak mu dał bo taki biedny jest
(2015.05.19)

info

4  
  2
Idę glosować w niedziele na P dudę moze polepszy cos w tej Polsce heheh szok co się wyrabia Ludzie dajcie żyć, Lusia
(2015.05.19)
braaawooooo kacper gora masz leb i ch. .. to kombinuj bracie. .. a nie piszecie jakies pierdoly wezcie sie za siebie lepiej ludzie
(2015.05.19)

info

3  
  4
póki płaci jest nietykalny
prokurator,prokuratora (2015.05.19)

info

4  
  0
Zniknął, czyli złamał zasadę przerwy w odbywaniu kary, inaczej, nadużył zaufania Sądu. W takim przypadku nie ma mowy o wyznaczaniu kaucji, a biorąc pod uwagę wymiar kary i szkodliwość czynu zasadne i jedyne w atkiej sytuacji jest zastosowanie t a. No chyba, że kacer jak inni elbląscy, ,mafiozi" właśnie przedłużył umowę o pracę z organami ścigania i zajął się pomocą w wyłapywaniu swoich byłych kolesi.
pietrek1 (2015.05.19)

info

8  
  1
chyba zacznę kraść- będzie kasa na ewentualną wpłatę. Widać nasz wymiar jest łasy na coś takiego.
pozdrawiamsprawiedliwość (2015.05.19)

info

4  
  0
Pietrek masz sto procent racji. PRZECIEŻ TO NORMA.
(2015.05.19)

info

3  
  1
Ale jak Trafia KAsa do Sadu to Skarbowy NArazie moze skoczyc.
khi (2015.05.19)
MAJA NAPEWNO kontrakty Z Kp
,, (2015.05.19)
Brawo dla sądu i prokuratury, maja 200tys i Kacpra na sprawie, a jakby sie nie zgodzili, nie mieli by nic
Zenon40 (2015.05.19)

info

2  
  0