UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Hehe ładnie się bawi, może i ja zacznę lać po głowach podatników i emerytów a później jakoś to będzie przecież żyjemy w kraju skorupowanym
Hehe ładnie się bawi, może i ja zacznę lać po głowach podatników i emerytów a później jakoś to będzie przecież żyjemy w kraju skorupowanym