Wybrany wątek opinii

czegoś tu nie rozumiem, on jest dłużny 200tys zł czy pozbawienia wolności? bo to jest różnica. Jak bardzo nielegalne są te pieniądze?
Gall (2015.05.19)
czego nie mozna zrozumiec- dał 200tys. i jest ok dłużny jest pare razy tyle, ale sąd prokuratura zobaczyla zera i sie oczy czyms zarosly, a pozbawienie wolnosci o czym mowa, kupi se wolnosc jak kazdy kto ma moze kupic sobie proste w tym kraju.
wtemacie (2015.05.19)
Powrót do komentarzy