Wybrany wątek opinii

Hehe ładnie się bawi, może i ja zacznę lać po głowach podatników i emerytów a później jakoś to będzie przecież żyjemy w kraju skorupowanym
(2015.05.19)
Idę glosować w niedziele na P dudę moze polepszy cos w tej Polsce heheh szok co się wyrabia Ludzie dajcie żyć, Lusia
(2015.05.19)
Powrót do komentarzy