Wybrany wątek opinii
Hehe ładnie się bawi, może i ja zacznę lać po głowach podatników i emerytów a później jakoś to będzie przecież żyjemy w kraju skorupowanym
Do moderacji
Odpowiedz
15
0
Idę glosować w niedziele na P dudę moze polepszy cos w tej Polsce heheh szok co się wyrabia Ludzie dajcie żyć, Lusia
Do moderacji
Odpowiedz
5
4