56
29.04.2015

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
5 lat za takie przestepstwo???Ciekawe jakby sedziemu zgwalcili dziecko czy bylby taki łaskawy pewnie kilkanaście lat kat gniłby w wiezieniu
co za wyrok (2015.04.29)

info

27  
  1
uciac sk. .. .. lowi a reszte zutylizowac moze na nim jakies drzewo urosnie to chociaz bedzie pozytek z zieleni i tak powinni zrobic kazdemu chwastowi to wreszcie lasy byly by i swieze powietrze a tak karmimy ich za nasze podatki przez wiele lat i nie ma z tego nic a jak wyjda to jeszcze gorsi.
zcc (2015.04.29)

info

18  
  1
5 lat za ocś takiego?????Czy prawo na pewno stoi po stronie obywateli????? Nie powinno być żadnej litości!!! Wyjdzie po 5 latach i zrobi coś gorszego. .. .
(2015.04.29)

info

18  
  1
A ten z batorowa co 8 miesieczna dziewczynke zgwalcil ile dostal? Czy jeszcze nie zapadl wyrok?
majamibib (2015.04.29)

info

13  
  1
i gdzie tu sprawiedliwość !!!!! WYROK TO KPINA !!! Gdyby to było moje dziecko sam bym mu wymierzył sprawiedliwość (obciął jajca, zrobiłby też to samo co on bezbronnemu dziecku)
sprawiedliwość (2015.04.29)

info

23  
  1
5lat to jest jakiś żart i ten cały prokurator i podatki na h...
dfdfv (2015.04.29)

info

9  
  1
uważam, że za taki czyn w ogóle nie powinno być więzienia! Nabić na pal i postawić na rynku, to byłaby najlepsza kara, kilka takich przykładów i nikt nie odważyłby się skrzywdzić dziecka.
(2015.04.29)

info

27  
  1
No kiedy ja mogę zapunktować, zawsze 48 godzin, co to jest?
(2015.04.29)

info

7  
  1
wykastrować
(2015.04.29)

info

14  
  1
jeszcze ze dwa lata posiedzi i wyjdzie na warunkowe. .. Polska to jest bardzo dziwny kraj! A gdybym mu tak teraz zaj. .. bał w kły, ciekawe ile bym dostał? Też pewnie z piątkę.
tępić (2015.04.29)