UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

5 lat za ocś takiego?????Czy prawo na pewno stoi po stronie obywateli????? Nie powinno być żadnej litości!!! Wyjdzie po 5 latach i zrobi coś gorszego. .. .


Anuluj