UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
5 lat za ocś takiego?????Czy prawo na pewno stoi po stronie obywateli????? Nie powinno być żadnej litości!!! Wyjdzie po 5 latach i zrobi coś gorszego. .. .
5 lat za ocś takiego?????Czy prawo na pewno stoi po stronie obywateli????? Nie powinno być żadnej litości!!! Wyjdzie po 5 latach i zrobi coś gorszego. .. .