A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
wykajstrowac albo jaja w imadlo i sam se obetnie
Do tepic
5 lat to bys nie dostal, tylko z 10 bo w naszym kraju za piatke to za gwalty i morderstwa siedza,a za wiecej za kradzieze i pobicia. chooory kraj
Te negatywy to od zboczeńców
Jak takie wyroki daja to nigdy nie zmniejsza przestepczosci!
5 lat za takie okrucienstwo albo za morderstwa na dzieciach tez nie wiele dadzą albo i uniewinnią. Strach myslec co bedzie za dalej...
prokurator żądał 5 lat. .. kpina !!!!! 5 lat w kamieniołomie ale też obowiązkowa kastracja sukinsyna. .. .. podajcie nazwisko i imię gnoja i gdzie będzie siedział aby Panowie zza krat wiedzieli co za śmiecia im podrzucili do resocjalizacji. .. ..
Do Pawła Labula- Paweł, ,, ,ale mnie kolego rozczarowałeś! Jak możesz bronić kata? Jestem zaskoczona. I niby wspólne podwórko, . .. trochę mi wstyd za Ciebie
Prokuratura bardzo łaskawa, to jest niewiarygodne, brak słów i sędzia i prokurator. .. ..
5 lat????? Jaka to kara???? Ciekawe jakby karari za gwałt na dziecku prokuratora, sędziego czy adwokata- w zawiasach pewnie! to WSTYD!!!!! WSTYD!!!!! - nie powiem więcej, bo szkoda słów. Wszędzie w kraju ścierwo jedno, trzeba spakować dzieci i uciekać daleko
skoro skazany, to pokazać jego mordę, bo za kilkanaście miesięcy wyjdzie h. .. .. na wolność, dobrze by było bym wiedziała jak wygląda to bydle!
Mam nadzieję, że taki sam wyrok dostanie pedofil, który zgwałci dziecko prokuratorowi i sędziemu!!!!!