56
29.04.2015

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
wykajstrowac albo jaja w imadlo i sam se obetnie
(2015.04.29)

info

6  
  1
Do tepic 5 lat to bys nie dostal, tylko z 10 bo w naszym kraju za piatke to za gwalty i morderstwa siedza,a za wiecej za kradzieze i pobicia. chooory kraj
madam.2.3. (2015.04.29)

info

10  
  1
Te negatywy to od zboczeńców
(2015.04.29)
Jak takie wyroki daja to nigdy nie zmniejsza przestepczosci! 5 lat za takie okrucienstwo albo za morderstwa na dzieciach tez nie wiele dadzą albo i uniewinnią. Strach myslec co bedzie za dalej...
gosc...m. (2015.04.29)

info

9  
  0
prokurator żądał 5 lat. .. kpina !!!!! 5 lat w kamieniołomie ale też obowiązkowa kastracja sukinsyna. .. .. podajcie nazwisko i imię gnoja i gdzie będzie siedział aby Panowie zza krat wiedzieli co za śmiecia im podrzucili do resocjalizacji. .. ..
okoaokodlagwałcicieli (2015.04.29)

info

8  
  1
Do Pawła Labula- Paweł, ,, ,ale mnie kolego rozczarowałeś! Jak możesz bronić kata? Jestem zaskoczona. I niby wspólne podwórko, . .. trochę mi wstyd za Ciebie
koleżanka (2015.04.29)

info

7  
  1
Prokuratura bardzo łaskawa, to jest niewiarygodne, brak słów i sędzia i prokurator. .. ..
(2015.04.29)

info

7  
  1
5 lat????? Jaka to kara???? Ciekawe jakby karari za gwałt na dziecku prokuratora, sędziego czy adwokata- w zawiasach pewnie! to WSTYD!!!!! WSTYD!!!!! - nie powiem więcej, bo szkoda słów. Wszędzie w kraju ścierwo jedno, trzeba spakować dzieci i uciekać daleko
matkadzieci (2015.04.29)

info

12  
  1
skoro skazany, to pokazać jego mordę, bo za kilkanaście miesięcy wyjdzie h. .. .. na wolność, dobrze by było bym wiedziała jak wygląda to bydle!
@.... (2015.04.29)

info

9  
  0
Mam nadzieję, że taki sam wyrok dostanie pedofil, który zgwałci dziecko prokuratorowi i sędziemu!!!!!
sedziadredd (2015.04.29)

info

12  
  0