UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
uważam, że za taki czyn w ogóle nie powinno być więzienia! Nabić na pal i postawić na rynku, to byłaby najlepsza kara, kilka takich przykładów i nikt nie odważyłby się skrzywdzić dziecka.
uważam, że za taki czyn w ogóle nie powinno być więzienia! Nabić na pal i postawić na rynku, to byłaby najlepsza kara, kilka takich przykładów i nikt nie odważyłby się skrzywdzić dziecka.