UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

uważam, że za taki czyn w ogóle nie powinno być więzienia! Nabić na pal i postawić na rynku, to byłaby najlepsza kara, kilka takich przykładów i nikt nie odważyłby się skrzywdzić dziecka.


Anuluj