Wybrany wątek opinii
jeszcze ze dwa lata posiedzi i wyjdzie na warunkowe. .. Polska to jest bardzo dziwny kraj! A gdybym mu tak teraz zaj. .. bał w kły, ciekawe ile bym dostał? Też pewnie z piątkę.
Do moderacji
Odpowiedz
14
1
Oj napewno więcej myślę że z 10 bo to pobicie mam kolegę co pisał SMS do byłej i rok wyłapał odsiadki
Do moderacji
Odpowiedz
2
0