UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

i gdzie tu sprawiedliwość !!!!! WYROK TO KPINA !!! Gdyby to było moje dziecko sam bym mu wymierzył sprawiedliwość (obciął jajca, zrobiłby też to samo co on bezbronnemu dziecku)

sprawiedliwość

Anuluj