UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dziekujemy Prezesowi, ktory daje olbrzymie pieniadze na Olimpie z wlasnej kieszeni !!!!! obroncy Prezesa komentowac :D wywalic Prezesa, T. Arteniuk wraca i madrze buduje druzyne na awans !!!!! gadaja, ze nie chca awansowac w tym roku tylko budowac druzyne na nast sezon :D czy Ci zawodnicy, ktorzy wczoraj przechodzili mecz zreszta jak wszystkie pozostale to maja byc Ci zawodnicy ?????

wnerwiony