UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Gdzie są oprawy.gdzie są śpiewy na łuku i prostej.mam w d....taki doping.chcemy by zks wygrywał i nic z siebie niedajemy.grają słabo,bez pomysłu,bez strzału ale pomóżmy im im dopingiem.gdzie jest dupa?kosa i inne parówki są do bani.mam was w d....dupa wracaj!!!!

Czytelnik_MOBI_16104