UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Gdzie są oprawy.gdzie są śpiewy na łuku i prostej.mam w d....taki doping.chcemy by zks wygrywał i nic z siebie niedajemy.grają słabo,bez pomysłu,bez strzału ale pomóżmy im im dopingiem.gdzie jest dupa?kosa i inne parówki są do bani.mam was w d....dupa wracaj!!!!
Czytelnik_MOBI_16104