UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Czy wygrywasz czy teżnie ja i tak kocham Cię!!!Jak by nie byo 14 at z OE zobwiązujei to nie jest chory fanatyzm to wierność do kubu i miasta Jak nie wychodzi trzeba czekać. .. szkoda tylko opraw, bo jeszcze trzy lata temu mecze Olimpii byy piękne. .. ZKS, ZKS, ZKS !!!!11
OE Zawada