UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dziekujemy Prezesowi, ktory daje olbrzymie pieniadze na Olimpie z wlasnej kieszeni !!!!! obroncy Prezesa komentowac :D wywalic Prezesa, T. Arteniuk wraca i madrze buduje druzyne na awans !!!!! gadaja, ze nie chca awansowac w tym roku tylko budowac druzyne na nast sezon :D czy Ci zawodnicy, ktorzy wczoraj przechodzili mecz zreszta jak wszystkie pozostale to maja byc Ci zawodnicy ?????
wnerwiony