A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
no tak - bo ten świat stoi na doopie i pieniądzu
tak to jest jak jezdzi sie gownem a chcialoby sie bolidem F1.. .niedoswiadczeni gowniarze ktorym tylko predkosc w glowie. ..
Drodzy internauci. Po przebudowaniu ul. Browarnej, na skrzyżowaniu z ul. Brzeską zbudowane zostanie rondo. Jest ono bardzo potrzebne, ponieważ to skrzyżowanie, należy do niebezpiecznych, był tam już i wypasek śmiertelny. Musimy uzbroić się w cierpliwość zanim ono powstanie. Ale póki co, trzeba uważać!!! Nie dajcie ponosić sie fantazji drodzy kierowcy bolidów
Prawo jazdy mam krótko(3 lata), nigdy nie miałem stłuczki, wypadku, moim zdaniem u nas nie ma złych skrzyżowań, wystarczy jeździć uważnie z ograniczonym zaufaniem do innych kierowców i tyle. ..
Mam 30 Lat. Uważam że ci niby gnoje 18-19 latki nie jeżdżą źle. To starsze pokolenie i ich rutyna jazdy powoduje przeważnie wypadki. Jeżdżą jak by im się wszystko należało.
,, mam 30 lat, ,19latek jezdzi dobrze tylko koni mu zbrakło, . .. ..
DO trzydziestolatka!
Sugeruje Pan jazdę niezgodną z przepisami? Wina młodego jest bezsporna. Skręcając w lewo powinien przepuścic
pojazdy jadące na wprost. Czyli złamał przepisy i tym samym ponosi winę za kolizję. Jest bez znaczenia wiek kierowcy jadącego ul. Brzeską. Wszystkich kierowców obowiązują jednakowe przepisy.
aż 30 lat a rozumu tyle co różowe stworzenie z chlewa
na tym skrzyżowaniu swego czasu były kolizje z tramwajami. z chwilą zmian w kierowaniu swiatłami kolizji tramwajowych nie ma. przepisy niestety należy przestrzegać mimo sygnalizacji świetlnej. skrzyżowanie to wg mnie jest skrzyżowaniem niebezpiecznym i wymaga szczególnej ostrożności i rozsądku.
wydawało mu się, że zdąży. .. Wejherowo wjechało do miasta. ..