UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

DO trzydziestolatka! Sugeruje Pan jazdę niezgodną z przepisami? Wina młodego jest bezsporna. Skręcając w lewo powinien przepuścic pojazdy jadące na wprost. Czyli złamał przepisy i tym samym ponosi winę za kolizję. Jest bez znaczenia wiek kierowcy jadącego ul. Brzeską. Wszystkich kierowców obowiązują jednakowe przepisy.