UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Drodzy internauci. Po przebudowaniu ul. Browarnej, na skrzyżowaniu z ul. Brzeską zbudowane zostanie rondo. Jest ono bardzo potrzebne, ponieważ to skrzyżowanie, należy do niebezpiecznych, był tam już i wypasek śmiertelny. Musimy uzbroić się w cierpliwość zanim ono powstanie. Ale póki co, trzeba uważać!!! Nie dajcie ponosić sie fantazji drodzy kierowcy bolidów
Figo